Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Etiopia Yirgacheffe 250g
Kawa Ziarnista Tommy Cafe Etiopia Yirgacheffe 250gKawa Ziarnista Tommy Cafe Etiopia Yirgacheffe 250g

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Etiopia Yirgacheffe 250g


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 17 PLN

26,21 

Firma Tommy Cafe zajmuje się importem najlepszych rodzajów kawy z całego świata. Sprowadzana jest zielona kawa , bezpośrednio z plantacji i palona na miejscu w palarni, tylko i wyłącznie po złożeniu  zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że kupowana kawa jest zawsze świeża.

Kawa pochodzi z Etiopii z regionu Yirgacheffe i jest to jedna z najbardziej popularnych i cenionych kaw.  Opakowanie posiada jednostronny filtr, dzięki któremu kawa zachowuje świeżość. 

Kawa ziarnista Etiopia Yirgacheffe jest pozyskiwana z metodą na mokro. Metoda charakteryzuje się zbiorem jeszcze czerwonych ziaren w łupinach, a następnie na intensywnym obmyciu owoców w celu wydobycia ziarna kawy. W ten sposób w perfekcyjny sposób usuwane są ziarna wadliwe. Metoda ta jest przeprowadzana na obszarach bogatych w wodę. Kawa o zróżnicowanym i pełnym smaku, otwiera przed nami intensywny i jasny smak owoców, przypraw, czekolady i kwiatów. Tak bogate połączenie różnorodnych aromatów i smaków zaskoczy nas delikatnym jaśminowym i cytrusowym finishem. Zdecydowana treściwość, winne, herbaciane , morelowe nuty, głęboki smak i umiarkowana kwasowość, gwarantują możliwość odnalezienia w kawie Yirgacheffe, swoich smaków i aromatów. 

kawa
Tommy cafe
Etiopia Yirgacheffe 250g
  • 250 g 250 g
  • ziarnista ziarnista
  • arabica 100% arabica 100%

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

****

"super sklep"

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

Ładuję...