Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Kawa Ziarnista Tommy Cafe GWATEMALA ANTIGUA SHB 500 g
Kawa Ziarnista Tommy Cafe GWATEMALA ANTIGUA SHB 500 gKawa Ziarnista Tommy Cafe GWATEMALA ANTIGUA SHB 500 g

Kawa Ziarnista Tommy Cafe GWATEMALA ANTIGUA SHB 500 g


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 17 PLN

43,30 

Firma Tommy Cafe zajmuje się importem kaw z Indonezji i USA do Polski od roku 2002. Sprowadzana jest zielona kawa , bezpośrednio z plantacji i palona na miejscu w palarni, tylko i wyłącznie po złożeniu  zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że kupowana kawa jest zawsze świeża.

Kawę Gwatemala Antigua SHB  pochodzi z Gwatemali .  Kawa ta posiada bogaty i pełny aromat.  A jej niepowtarzalny cielisty smak  z łagodną kwaskowatością zachwyci każdego.

Kawa Gwatemala Antigua SHB uzyskiwana jest metodą na mokro, oznacza to że owoce po zbiorach trafiają do pojemników z wodą, dojrzałe pozostają na dnie naczynia. Ziarna te pozostawia się w pojemnikach, aby sfermentowały. Po zakończeniu tego procesu ziarna są płukane i oczyszczane z resztek  łupin. Następnie kawę suszy się przez 24 godziny na słońcu lub w specjalnych piecach.

kawa
Tommy cafe
GWATEMALA ANTIGUA SHB 500 g
  • 500 g 500 g
  • ziarnista ziarnista
  • arabica 100% arabica 100%

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

****

"super sklep"

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

Ładuję...