Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Honduras SHG Estrella Lenca 150 gr

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Honduras SHG Estrella Lenca 150 gr


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 17 PLN

15,78 

Firma Tommy Cafe zajmuje się importem najlepszych rodzajów kawy z całego świata. Sprowadzana jest zielona kawa , bezpośrednio z plantacji i palona na miejscu w palarni, tylko i wyłącznie po złożeniu  zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że kupowana kawa jest zawsze świeża.

Kawa Honduras SHG Estrella Lenca pochodzi z Hondurasu z rejonu Lempira i jest to jedna z najbardziej popularnych i cenionych kaw.  Opakowanie posiada jednostronny filtr, dzięki któremu kawa zachowuje świeżość. 

Kawa ziarnista jest pozyskiwania metodą na mokro. Region La Campa Lempira z której pochodzi kawa produkuje wysokiej jakości Arabikę SHG, uprawianej na bardzo żyznej ziemi i z dużą ilością obfitych opadów. Takie tereny zapewniają niezwykle niską kwaskowość oraz wyczuwalne nuty orzechowe, kokosowe i czekoladowe.  

kawa
Tommy cafe
Honduras SHG Estrella Lenca 150 gr
  • 150 g 150 g
  • ziarnista ziarnista
  • arabica 100% arabica 100%

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

*****

"Fantastycznie opakowana przesyłka .super."

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

Ładuję...