Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Meksyk Maragogype 250 g

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Meksyk Maragogype 250 g


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 17 PLN

30,30 

Firma Tommy Cafe zajmuje się importem kaw z Indonezji i USA do Polski od roku 2002. Sprowadzana jest zielona kawa , bezpośrednio z plantacji i palona na miejscu w palarni, tylko i wyłącznie po złożeniu  zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że kupowana kawa jest zawsze świeża.

Kawę Meksyk Maragogype  pochodzi z Meksyku jest to jedna z najbardziej popularnych i cenionych kaw. Cechuje ją największy rozmiar ziarna, które może mieć nawet 2 cm długości. Kawę tą wyróżnia pełny i bogaty aromat oraz smak o idealnej kwasowości z pięknym bukietem. Idealnie nadaje się na prezent.

Kawa Meksyk Maragogype pozyskiwana jest metodą na mokro, oznacza to że owoce po zbiorach trafiają do pojemników z wodą, dojrzałe pozostają na dnie naczynia. Ziarna te pozostawia się w pojemnikach, aby sfermentowały. Po zakończeniu tego procesu ziarna są płukane i usuwane są resztki łupin. Następnie kawę suszy się przez 24 godziny na słońcu lub w specjalnych piecach.

kawa
Tommy cafe
Meksyk Maragogype 250 g
  • 250 g 250 g
  • ziarnista ziarnista
  • arabica 100% arabica 100%

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

****

"super sklep"

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

Ładuję...