Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Meksyk SHG EP Esmeralda 150g

Kawa Ziarnista Tommy Cafe Meksyk SHG EP Esmeralda 150g


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 17 PLN

16,19 

Firma Tommy Cafe zajmuje się importem najlepszych rodzajów kawy z całego świata. Sprowadzana jest zielona kawa , bezpośrednio z plantacji i palona na miejscu w palarni, tylko i wyłącznie po złożeniu  zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że kupowana kawa jest zawsze świeża.

Kawa pochodzi z Meksyku, z regionu Oaxaca, Pluma i jest to jedna z najbardziej popularnych i cenionych kaw.  Opakowanie posiada jednostronny filtr, dzięki któremu kawa zachowuje świeżość. 

Kawa ziarnista Meksyk SHG EP Esmeralda jest pozyskiwana z metodą na mokro. Metoda charakteryzuje się zbiorem jeszcze czerwonych ziaren w łupinach, a następnie na intensywnym obmyciu owoców w celu wydobycia ziarna kawy. W ten sposób w perfekcyjny sposób usuwane są ziarna wadliwe. Metoda ta jest przeprowadzana na obszarach bogatych w wodę. Aromat kawy jest bardzo zróżnicowany, co sprawia, że jest wyjątkowy: łagodny, średnio intensywny kwiatowy wytrawny aromat. Słodkawy lekko czekoladowy smak z nutami masła orzechowego to idealna kompozycja, która pozwoli Ci się rozkoszować to cudowną kawą. 

kawa
Tommy cafe
Meksyk SHG EP Esmeralda
  • 150 g 150 g
  • ziarnista ziarnista
  • arabica 100% arabica 100%

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

****

"super sklep"

Ładuję...