Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Płatności i Dostawa

Dostawa

Wysyłka krajowa

Wszystkie zamówione produkty w  sklepie Goracakuchnia.pl są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przesyłki są ubezpieczone a wartość kosztów transportu dla danego produktu jest zawsze określona przy jego opisie, obok zdjęcia.

W przypadku wyboru płatności  za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi) do kosztów transportu doliczane są dodatkowe koszty za usługę pobrania w wysokości 10 zł brutto.

Istnieje także możliwość zastrzeżenia godziny i dnia dostawy w dni robocze. W przypadku zainteresowania taką usługą należy dopisać to w komentarzu zamówienia. Wówczas odpowiednia kwota netto (wg poniższej tabeli) będzie doliczona do faktury.

Wysyłka za granicę

Sklep Goracakuchnia.pl umożliwia  także wysyłkę towaru za granicę. Wówczas koszty transportu są ustalane indywidualnie. Przy wysyłce za  granicę nie realizujemy formy płatności za pobraniem. 

 
Płatność

 

W sklepie Goracakuchnia.pl istnieją następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Wybór płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą za tę usługę (10 zł brutto), naliczaną w koszyku zamówienia, po jej wybraniu z dostępnych opcji .
Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi (ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru o czym możesz się bliżej dowiedzieć tutaj.)

Płatność przelewem na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz po złożeniu zamówienia  na wskazane konto bankowe, które otrzymasz mailem.
Przelew należy wysłać na konto bankowe firmy GLOBALO MAX ze swojego banku, lub na poczcie.

Dane do przelewu:

GLOBALO MAX Goracakuchnia.pl
ul. Maków 10 
38-500 Sanok
sklep@goracakuchnia.pl 
Nr konta: Bank BPH S.A.: 29 1060 0076 0000 3200 0135 2363

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem,  wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

Ładuję...