Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Raty w Goracakuchnia.pl


  1. Wybierz towar i złóż wniosek

Wybierz towar i skontaktuj się z naszym Sprzedawcą 13 49 27 636. Otrzymasz link, na podstawie którego zostanie uruchomiony e-wniosek o kredyt z symulatorem rat.

 2. Oblicz wysokość raty

W symulatorze rat wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną. Jeśli akceptujesz przedstawione Ci warunki finansowe kredytu, wypełnij formularz e-wniosku i prześlij go do Santander Consumer Banku. 

Dokonanie wpłaty własnej następuje poprzez wpłatę na rachunek bankowy sklepu Goracakuchnia.pl - o szczegóły pytaj naszych Sprzedawców: 13 49 27 636

 3. Czekaj na kontakt Konsultanta Santander Consumer Bank

Na podany w czasie zakupu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia realizacji Twojego zamówienia wysłany z sklepu Goracakuchnia.pl. Następnie zadzwoni do Ciebie Konsultant Santander Consumer Banku i poprosi Cię o podanie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty. 

Podczas rozmowy telefonicznej Konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach (tj. ważny dokument tożsamości oraz zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów).

Uwaga!
Dokumenty informujące o źródle i wysokości dochodów tracą ważność po upływie 30 dni od daty ich wystawienia z wyjątkiem Zaświadczenia o dochodach z gospodarstwa rolnego, którego ważność mija po upływie 60 dni. Ilość oraz rodzaj wymaganych dokumentów uzależnione są od wysokości kredytu ratalnego oraz statusu Kredytobiorcy w Santander Consumer Banku (obecny bądź nowy Klient).

 4. Podpisz umowę kredytu

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy:

Przelew – Bank udostępni Ci niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Twojego oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.

Kurier – Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście - podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.

5. Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) i podpisanej (Kurier) umowy o kredyt i pozytywnej weryfikacji dokumentów, Sprzedawca sklepu Goracakuchnia.pl skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostawy zakupionego towaru.

 

Masz pytania - zadzwoń - 13 49 27 636

 
Ładuję...