Tylko produkty najwyższej jakości

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Bezpieczna i szybka wysyłka

Zlewozmywak BLANCO LEXA 45S Biały z korkiem automatycznym
Zlewozmywak BLANCO LEXA 45S Biały z korkiem automatycznym

Zlewozmywak BLANCO LEXA 45S Biały z korkiem automatycznym

KOD: 514654


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie 0 PLN

1303 

Armatura marki BLANCO zaliczana jest do światowego lidera w zakresie dostarczania gotowych rozwiązań zlewozmywaków i baterii o ekskluzywnej linii. Najczęściej wykorzystywanym materialem do produkcji armatury jest stal szlachetna, Silgranit oraz ceramika. Możliwość adaptacji zlewozmywaków do dowolnej konfiguracji to tylko jedne z licznych zalet niemieckiej marki.

Zlewozmywak LEXA 45 S znakomicie komponuje się z każdą aranżacją kuchni. Zlewozmywak należy do linii nowoczesnych zlewozmywaków skonstruowanych w koncepcji osiowej, które dzięki praktycznym akcesoriom zapewniają płynny przebieg pracy wzdłuż osi długości zlewozmywaka, zwiększając wygodę pracy. Zlewozmywak pomimo swoich niewielkich rozmiarów wyposażony jest w niespotykanie pojemną komorę, która zapewnia łatwe i szybkie mycie nawet bardzo dużej ilości naczyń. Posiada harmonijne połączenie konturów i promieni oraz elegancki, duży ociekacz z dodatkowym odpływem

Cena zlewozmywaka nie zawiera syfonu. Istnieje możliwość zamontowania syfonu dostępnego w trzech wariantach:

  • Syfon elastyczny z miękkim przyłączem
  • Syfon końcowy sztywny 
  • Syfon wersja płaska, z płaskim podłączeniem 
(?)
24

Opinie Klientów o sklepie GoracaKuchnia.pl

****

"super sklep"

*****

"Dziękuję za profesjonalną obsługę i błyskawiczna realizację zlecenia. Rewelacyjny kontakt z Działem Sprzedaży. Były to moje pierwsze zakupy w sklepie GorącaKuchania.pl, ale z pewnością nie ostatnie! Już przymierzam się do kolejnych zakupów."

*****

"Świetny i profesjonalny sklep. Polecam!"

Ładuję...